You are here:  / Pestkashop / Monitoring opinii internautów

Monitoring opinii internautów

post by related

related post

Badania w internecie to doskonały sposób na pozyskiwanie danych. Są tanie i nie wymagają od przeprowadzającego żadnego wkładu oprócz poświęcenia swojego wolnego czasu na ułożenie zestawu pytań.

Internauci w ciągu ostatniej dekady stworzyli hermetyczną i kierującą się własnym dekalogiem społeczność, która ma swoje oddzielne opinie i komentarze odnośnie wydarzeń na świecie. Z racji tego, że stanowi ona zwykle przekrój społeczeństwa warto podjąć się trudnego zadania jakim jest monitoring opinii internautów. Regularne badania pozwolą na wysnucie absolutnie wyjątkowych wniosków, które z kolei mogą doprowadzić do odkrycia nowej palety interesujących zjawisk i zależności niedostrzegalnych innymi drogami. Wnikliwy badacz może pokusić się nawet o ekstrapolację wyników monitoringu na normalną strukturę społeczną.

Monitoring opinii internautów zyskuje sobie coraz większe uznanie jako metoda badawcza. Każdy człowiek zainteresowany zmianami w społeczeństwie powinien zapoznać się z tym sposobem badań.

Starsze artykuły tematyczne:

Monitoring opinii internautów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)