You are here:  / Sony vaio 17 cali / Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

post by related

related post

Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice

Kto to jest coach?

Prawie połowa Polaków nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym zajmuje się coach? Jest to całkiem nowy rodzaj trenera, nauczyciela.
Jego zadanie polega na odpowiednim pokierowaniu osobą, by była w stanie wyciągnąć właściwe wnioski i podjąć odpowiednie działania niczego przy tym nie sugerując.
Pani Marta obecnie prowadzi firmę: Biuro tłumaczeń Katowice. Jeszcze rok temu miała dylemat, jak pokierować własną karierą po urlopie macierzyńskim. Rozmowy z najbliższymi nie pomogły rozwiązać jej problemu. Zaczęła szukać pomocy w internecie i tak trafiła na Coaching Katowice. Napisała e-mail, umówiła się na darmową sesję wstępną. Po niej na kolejną i kolejną. W rezultacie dzięki konsultacjom coacha przeanalizowała samodzielnie swoje mocne strony, skalę ryzyka i podjęła decyzję o założeniu działalności gospodarczej. Wbrew pozorom droga, którą przebyła nie należała do łatwych gdyż musiała zmierzyć się z własnymi kompleksami i obawami. Jednak było warto podjąć ten wysiłek, bo stała się kobietą uśmiechniętą i otwartą. Bez obaw podejmuje się nowych wyzwań.

źródło: pomysl-na-prezent24.pl

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)